Położną jestem od 2004 roku. Studia magisterskie ukończyłam na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Od 7 lat jestem również edukatorem laktacyjnym, a 4 lata temu obroniłam tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego.

Na co dzień pracuję w Centrum Medycznym Patrycja Sodowska w Katowicach, gdzie asystuję w badaniach prenatalnych zarówno tych nieinwazyjnych jak i inwazyjnych, edukuję pacjentki w zakresie połogu, opieki nad noworodkiem, karmienia piersią i innych kluczowych kwestii. Bardzo lubię swoją pracę.

Oferuję swoją wiedzę i praktykę, wspieram od pierwszych chwil, kiedy stajecie się Rodzicami, dzięki indywidualnym zajęciom z zakresu szkoły rodzenia jeszcze w ciąży, aż po mleczną przygodę zwaną laktacją i szeroko pojętą pielęgnację dziecka tuż po porodzie.

Prywatnie jestem mamą 4 letniej Helenki i 8 miesięcznej Michalinki. Muszę przyznać, że dopiero odkąd zostałam mamą wiele rzeczy dotyczących karmienia piersią i pielęgnacji (w teorii) musiałam zweryfikować i na nowo przetrawić 😉 (w praktyce).

Domowych porad laktacyjnych udzielam na terenie województwa śląskiego – w szczególności Ruda Śląska, Bytom, Chorzów, Katowice, Sosnowiec, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Jaworzno i okolice.